+370 656 30868 (I-V iki 18:00)

ES projektai

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva lėšomis“.

UAB „Litmus LT“ pristato naują projektą!

Kuriamas produktas: Bipolinis oro jonizatorius, skirtas mikrobiologiniam patalpų užterštumui mažinti maisto pramonės ir sveikatos apsaugos sektoriuose.

Kas yra šis inovatyvus įrenginys? Bipolinis jonizatorius generuoja teigiamo ir neigiamo krūvio jonus, kurie efektyviai šalina bakterijas, virusus ir kitas biologinės kilmės daleles.

Kokios naudos? Mažinant antimikrobinės chemijos naudojimą, įrenginio taikymas gali sumažinti plovimų poreikį net 25%. Tai pat sumažinamas nuotekų su cheminėmis medžiagomis kiekis ir agresyvių cheminių medžiagų panaudojimas.

Kodėl mums tai svarbu? Jau daugiau kaip 9 metus mūsų įmonė siekia tvarumo higienos srityje. Mes esame įsipareigoję kurti saugias, ekologiškas ir naudingas technologijas, kurios teiktu naudą, Lietuvos gamintojams, ir visam regionui.

Projekto įgyvendinimas suteiks galimybę: Įvertinti mokslinius tyrimus. Sukurti produkto prototipą. Svarstyti dėl inovatyvaus produkto masinės gamybos.

Mūsų vizija yra apsaugoti maisto produktus nuo mikrobiologinės taršos ir pateikti rinkai inovatyvų bei saugų dezinfekavimo įrenginį!

Būkite pirmieji, kurie sužinos apie mūsų naują produktą ir jo naudą jūsų verslui ir aplinkai!

Projekto pradžia: 2023 m. liepos mėn.

Projekto pabaiga: 2024 m. liepos mėn.

Projekto vertė – 50000,00 Eur, ES finansavimas: 45000,00 Eur