+370 656 30868 (I-V iki 18:00)

Kas mes esame

Rūpinatės švara ar higiena maisto gamybos, pramonės įmonėse, sandėliuose, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, biuruose ar kituose dideliuose pastatuose? Mes galime pasiūlyti naujausių technologijų sprendimus, kurie padės jums efektyviai išspręsti įvairiausias kylančias švaros ir higienos problemas.

Turime sukaupę didelės patirties higienos technologijų srityje, dirbame Baltijos šalių regione: Estija, Latvija ir Lietuva. Veiklą pradėjome 2014 m., ėmęsi siekio kurti naujos kartos higienos koncepciją. Išskirtinis dėmesys skiriamas inovacijoms ir naujoms technologijoms, o svarbiausias prioritetas – draugiškumas aplinkai.

Esame orientuoti į tvarius šiandienos ir rytojaus sprendimus kurie tausoja aplinką, maisto gamybos, pramonės įmonėse, sandėliuose, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, biuruose ar kituose dideliuose pastatuose.

Dirbame su pažangiomis higienos technologijomis, kurios leidžia mūsų produktus ir įrangą panaudoti efektyviau taupant energijos resursus, medžiagų panaudojimą ir kitus išteklius.

Siekiame mažinti agresyvių cheminių medžiagų panaudojimą nuolatos ieškodami alternatyvių, inovatyvių aplinkai ir vartotojui draugiškų produktų.

Kuriame saugią ir švarią jūsų aplinką!