+370 656 30868 (I-V iki 18:00)

Paslaugos

Turime daugiau kaip 10 metų darbo patirties profesionalios higienos srityje, t. y. maisto pramonės, restoranų, žemės ūkio, viešbučių, prekybos centrų ir logistikos srityse; užtikriname aukščiausią mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Kondicionierių valymas

Teikiame oro kondicionierių antibakterinio valymo paslaugą. Po valymo pasiekiamas 30-50% geresnis oro srauto pralaidumas, sutaupoma nuo 15 iki 30% elektros energijos sąnaudų bei į patalpas paduodamas tik švarus oras be bakterijų ar virusų. Pakanka tik 1 kartą atlikti antibakterinį valymą per metus.

Higienos auditas

Atliekame higienos auditą įmonėje, nustatome taršos rizikos vietas ir veiksnius, turinčius įtakos taršos šaltinių susidarymui. Teikiame rekomendacijas, kaip spręsti nešvarumų ir taršos mažinimo klausimus.

Taršos mažinimas

Pagal gautą higienos audito rezultatą nustatomi pagrindinai taršos židiniai. Siekdami sumažinti patalpose (ant įvairių paviršių, grindų, sienų, lubų, įrenginių, HVAC sistemose ir ore) besikaupiančius nešvarumus, parenkame reikiamos specifikacijos įrangą ir produktus pagal gautus higienos patikros įvertinimo rezultatus. Rekomenduojame kompleksines priemones, kurios šalina taršos priežastis.

Maisto sauga

Maisto sauga yra vienas svarbiausių prioritetų įmonėms, gaminančioms ir tiekiančioms maisto produktus. Mikrobiologinė tarša, patogenai yra pagrindinis maisto produktų gedimo veiksnys. Mes žinome maisto saugos problemas, jų priežastis ir galime pasiūlyti veiksmingų specializuotų produktų ir sprendimų, kurie apsaugotų nuo mikrobiologinės taršos bei patogenų rizikos ir pačius maisto produktus, ir paviršius, besiliečiančius su maistu.

Tvarių technologijų pritaikymas

Konsultuojame, kaip pritaikyti tvarias švaros, higienos ir maisto saugos technologijas bei produktus. Visi mūsų rekomenduojami produktai ir sprendimai skirti mažinti tradicinių plovimo bei kitų medžiagų panaudojimą, yra tausojantys aplinką, saugūs vartotojui ir technologiškai pažangūs.

Kuriame saugią ir švarią jūsų aplinką!